Czy to, co robię, ma sens? Być może nigdy się nad tym nie zastanawiałeś, a być może to pytanie spędza Ci sen z powiek. Statystyki są nieubłagne – 85% pracy jest absolutnie niepotrzebne. W tej prezentacji przedstawię Mapy Wardley’a – nie tak proste narzędzie, które pomoże znaleźć odpowiedź na to pytanie.

W tej prezentacji przedstawię Mapy Wardley’a – nie tak proste narzędzie, które pozwala analizować nasze otoczenie i wyciągać bardzo ciekawe wnioski na temat naszej pracy i naszych przełożonych, a także… testować własne pomysły, szacować ryzyko i niszczyć konkurencję. Poznajcie Mapy Wardley’a.

Slajdy z prezentacji: Mapy Wardley’a – Krzysztof Daniel – Agile Poznań 27.03.2018

Krzysztof Daniel Leading Edge Forum

Bio

Konsultant usług doradczych Map Wardleya w LEF (Leading Edge Forum), który pomaga klientom przewidywać rozwój rynków i ekosystemów, tak by mogli oni określić dokąd podążać i dlaczego. Jest autorem kursu online "How to Stop Self-Harm and Get Fit", zaprojektowanego by nauczyć podstaw mapowania oraz zrozumieć kwestię łańcuchów wartości. Krzysztof spędził ostatnie 12 lat w różnych rolach biznesowych obejmujących compliance, inżynierię oprogramowania, zapewnienie jakości i rozwój oprogramowania. Posiada więc szerokie doświadczenie od IT, przez zagadnienia prawne, aż po ustalanie strategii biznesowej. Jest pasjonatem rozwiązywania problemów, nie tracąc z oczu całościowego obrazu firmy. Krzysztof ukończył informatykę na Politechnice Poznańskiej.