Kontakt

Przez wiele lat naszym głównym medium komunikacji była grupa Agile Poznań na LinkedIn – tam zarejestrowanych jest najwięcej członków społeczności (ponad 900 osób). Grupa jest nadal aktywna, publikujemy tam informacje o spotkaniach, można też w ramach grupy umieszczać ogłoszenia czy podejmować dyskusję. Jednakże “Grupy” na LinkedIn są od dłuższego czasu dość zaniedbaną funkcjonalnością tego serwisu, trudną do odkrycia dla osób poszukujących wydarzeń w Poznaniu związanych ze zwinnością i nie są zbyt wygodne do dyskusji.

Mając na uwadze powyższe, jesteśmy też obecni na meetup.com. Serwis zdecydowanie aktywniej i skuteczniej przypomina o spotkaniach grupy, reakcje społeczności na ogłoszenia są liczniejsze, a nowe osoby łatwiej mogą nas znaleźć. W ciągu roku istnienia na meetup.com zgromadziło się już ponad 400 uczestników. Będziemy zatem kontynuować obecność w tym serwisie.

Natomiast jeśli chodzi o dyskusje – zarówno dotyczące spraw organizacyjnych, pomysłów na działalność grupy, jak i dyskusje merytoryczne – poza spotkaniami zapraszamy do naszego slacka.

Miejsce spotkań

Comiesięczne spotkania odbywają się zazwyczaj w pierwsze poniedziałki miesiąca, o godzinie 17.45 w przestrzeni pracy wspólnej “+jeden” (ul. Za Bramką 1, Poznań).

Chyba, że w treści zaproszenia na spotkanie określono inaczej 😉