Agile by Example 2020

Drodzy fani konferencji AgileByExample!

Ruszają przygotowania do ABE20!

 

👉 ABE20 odbędzie się w dniach 6-7 października, online Dojo odbędzie się 5 października,

👉 Mamy 50 biletów Early Bird za 500 PLN każdy, online Dojo +200 PLN (+ VAT),

👉 Call4Speakers ruszy w czerwcu,

👉 W tym roku na ABE zobaczymy…Joe Justice’a! Po raz pierwszy w Polsce.

Joe jest najbardziej znany z założenia Wikispeed, producenta samochodów, który stosuje Scrum w procesie budowy pojazdów. Zobaczenie Joe w akcji to okazja, której nie można przegapić.

 

Więcej informacji znajdziesz na https://agilebyexample.com/tickets

 

# ABE20 #AgileByExample #EarlyBirds

 

SCRUM EXPERIENCE DAY 2020 już 26 sierpnia 2020 r. w Warszawie!
Zapraszamy do udziału w drugiej edycji konferencji skierowanej do praktyków Scrum.
W czasie jednodniowej konferencji zaplanowaliśmy kilkadziesiąt prelekcji opartych o case studies, sesje warsztatowe, Open Space i 3 ścieżki tematyczne:

  • Team Focus,
  • Product Management,
  • Non-IT.

W tym roku konferencję otworzy Gunther Verheyen! W czasie wydarzenia omówimy dobre praktyki, antywzorce, projekty, które nie wyszły i te, które osiągnęły sukces. Wyjdź z wiedzą, którą od razu wykorzystasz w swoich codziennych scrumowych zmaganiach! Spotkajmy się 26 sierpnia w
Warszawie.

Agile Poznań objęło patronat nad konferencją. Dla członków społeczności organizatorzy przygotowali specjalną zniżkę – 10% od aktualnej ceny wydarzenia. Aby skorzystać z preferencyjnych warunków, przy rejestracji należy wpisać kod: agilepoznan_sed2020 lub zarejestrować się poprzez link:
https://www.computerworld.pl/konferencja/scrumexperience/wykup?token=agilepoznan_sed2020
Więcej informacji: www.scrumexperience.computerworld.pl
Do zobaczenia!

DevCamp 2017
Wrocław, 14-15 października 2017

Nasza społeczność skupia praktyków i entuzjastów zwinnych metod wytwarzania oprogramowania. Wszyscy wiemy, że nie ma dobrego oprogramowania bez pasji, wiedzy i systematycznego rozwoju i sprawdzania swoich umiejętności programistycznych. Jedna z takich okazji już wkrótce we Wrocławiu – DevCamp 2017. Mamy kilka wejściówek do rozlosowania na to wydarzenie dla członków naszej społeczności. Dajcie nam znać, że jesteście zainteresowani!

AgileByExample
Warszawa, 9-10 października 2017

AgileByExample to coroczna konferencja odbywająca się w Warszawie, która w 2014 roku była 10tą najlepszą agilową konferencją na świecie. Zapraszamy 9–11 października 2017. Wzorem poprzednich lat pierwszy dzień to Lean Agile Dojo – kilkanaście pół-dniowych warsztatów na networkingową rozgrzewkę. Wtorek i środa to regularna konferencja ze talkami, przerwami kawowymi i całą masą różnych atrakcji.

Zapraszam do rejestracji (agilebyexample.com/tickets/). Dla członków AgilePoznań mamy 15% zniżki (hasło „AgilePoznań”)