5 filarów do zwinności zespołu

Jak rozpocząć swoją przygodę z wprowadzaniem zwinności w zespole bazując na 5 filarach zwinności? Czym naprawdę jest dla Ciebie zwinność? Jak taką zwinność można “zaszczepić” w zespole?

Scrum, Kanban, SAFe, LeSS… Narzędzi wspierających podejście zwinne jest dzisiaj wiele. To jednak tylko narzędzia. Czasem mam wrażenie, że zapominamy o podstawach. Z tego też powodu, moja prezentacja będzie po części podsumowaniem, tego w co wierze i stosuję na co dzień. Po części będzie to propozycja, jak można rozpocząć swoją przygodę z wprowadzaniem zwinności w zespole bazując na 5 filarach. Podczas spotkania chciałbym, abyśmy wspólnie zastanowili się nad następującymi tematami: Czym naprawdę jest dla Ciebie zwinność? Jak taką zwinność można “zaszczepić” w zespole? Jaki powinien być Twój pierwszy krok w stronę zwinności?

Miejsce spotkania: Plus Jeden, ul. Za Bramką 1 w Poznaniu (1. piętro).

Prowadzący: Tomek Dąbrowski
Kiedy: poniedziałek, 8 maja 2017, godz: 17.45

Tomek Dąbrowski HolidayCheck AG, Agile Juice

Bio

I’m person who is inspired by Lean Startup principles and Agile mindset in day-to-day work. I help an organization to get the focus on delivery and to create healthy working culture. I specialize in building effective environment, driving company through change, choosing right delivery methods and tools. I strongly believe in client-centric approach and self-organizing teams. I support teams as well as management during their journey to agility by acting as a coach and leader. I have worked with several dozen of scrum teams and have mentored other Scrum Masters. Fascinated about continuous improvements, mitigating risk and seeing team members growth. In spare time I'm involved in own initiative Agile Juice.