Dynamika samoorganizujących się zespolów

Dynamika samoorganizujących się zespolów, Wojtek Busiel

Komentarz Autora:

Raz jeszcze dziękuję za udział w wykładzie, ciekawe pytania i gotowość do prowadzenia dyskusji. W linku poniżej znajdziecie prezentacje, którą omawiałem na wykładzie. Sądzę, że bez komentarza jest ona kiepskim materiałem wspierającym, dlatego miałbym do was prośbę, aby nie rozprzestrzeniać ich za bardzo w sieci. Na końcu prezentacji dołączyłem spis literatury, z której korzystałem przygotowując wykład. W dużej mierze jest to literatura fachowa dla psychologów, trenerów, terapeutów dlatego jej lektura może okazać się trudna i niezrozumiała. No ale dla chętnych polecam. Myślę, ze najbardziej przystępna jest pozycja Jarosława Holwek „Prowadzenie warsztatów szkoleniowych”.

Byłbym wdzięczny za informacje na temat wykładu. A szczególnie za informacje na ile ta wiedza i opisywane procesy mogą być przydatne dla pracy w metodologii Agile.  Na końcu zamieściłem też namiary do mnie i mojej firmy. Zależy mi, aby wieści o nas się rozchodziły, jeżeli uznacie że są warte tego.

 

Co do kontynuacji tematu, będę myślał nad warsztatem, aby ugryźć proces bardziej narzędziowo. Jak się stworzy na pewno dam znać.

Pozdrawiam

Wojciech Busiel

Slajdy z prezentacji: Dynamika samoorganizuj-cych si- zespo-ów – perspektywa psychologiczna