Warsztat: Myślenie produktowe vs myślenie projektowe

Zapraszamy na warsztat, który ma na celu pokazać czym różni się inicjowanie projektu i inicjowanie pracy nad produktem oraz przedstawić doświadczenia prowadzącego związanego z oboma podejściami.

Podczas warsztatu uczestnicy będą inicjować produkt w oparciu m. in. o framework Innovation Games oraz ćwiczyć metody pracy nad produktem, które już następnego dnia mogą wypróbować w swoich firmach.

Cele warsztatu:
• porównanie myślenia projektowego z myśleniem produktowym.

Praca w grupach i ćwiczenia z obszaru:
• tworzenie wizji produktu,
• priorytetyzacja w produkcie,
• szukanie szans produktowych,
• praktyczne zarządzanie ryzykami.

Warsztat jest głównie kierowany dla: Kierowników projektów, Product Ownerów, Analityków biznesowych oraz Scrum Masterów.

Czas trwania: 2-2,5h
Limit osób: 25 (ze względu na formułę warsztatową)

UWAGA: w związku z limitem zapraszamy do zapisów poprzez meetup.com i podania odpowiedzi na dodatkowe pytanie. Na tydzień przed wydarzeniem opublikujemy listę osób. Brak odpowiedzi może przekreślić Twój udział. Jeśli mimo wszystko rozważasz nie pojawienie się, pomimo zapisania – DAJ SZANSĘ innym – jednym słowem prosimy o zapisy z głową 😉

UWAGA2: Inne miejsce spotkania – HolidayCheck, ul. Towarowa 37, Poznań.

Maciej Sowiński

Bio

Maciek pracuje z ideami, które stoją za zwinnością od 2010 roku. W tym czasie jego klientami były startupy, software housey, korporacie i spółki skarbu państwa. Miał okazję pracować w Anglii, Niemczech i Danii. Obecnie wspiera swoich klientów jako agile coach i trener.