Wiele organizacji dzisiaj jedzie w peletonie zmiany krzycząc “Agile, Agile”. Nowy trend, bullshit, moda, metoda, trajby, szajby? Jako scrum masterzy/ agile coachowie/ agile delivery leadzi/ trafiamy tam, jesteśmy ich częścią, czasem trybikiem a czasem sami kręcimi kołami zmian – ogarnia nas frustracja.
Nasze nowe, świeże idee jakoś nie trafiają na podatny grunt. Przecież to takie oczywiste! – chcemy się zmieniać, to się u licha zmieniajmy! A tu – jak Agile zachwyca? Jak NIE zachwyca!!!

Na meetupie porozmawiamy o modelu zmiany Williaa Bridgesa i tym, jak być bardziej skutecznym w pracy z organizacją w dowolnej “zwinnej” roli w organizacji.

Zaprasza Adam Michalczyk.

Formuła wydarzenia:
Wykład+warsztat

Ograniczenia:
Limit osób 35

Dla kogo jest to wydarzenie:
Dla Scrum Masterów, Agile Coachy, menedżerów/team leaderów/ liderów.


Adam Michalczyk AgileRebels.org

Bio

Od kilku lat związany z grupą Agile Rebels, Professional Scrum Trainer organizacji Scrum.org, Scrum Master. Wcześniej przez wiele lat związany z Allegro, gdzie miał okazję zebrać różnorodne doświadczenia ze współpracy z kilkudziesięcioma zespołami wytwórczymi. Jego pasją jest rozwój przywództwa w strukturach samoorganizujących się. Można sądzić że to się wyklucza, jednak Adam głęboko wierzy, że przywództwo jest esencją samoorganizacji. Powtarza on często, że jego osobistym celem jest rozwijanie ludzi dookoła i osiąganie sukcesów, mając z tego wiele frajdy. Jako część społeczności Agile, Adam przywiózł do Polski imprezę Agile Coach Camp i jest dumny z bycia częścią społeczności skupionej wokół tego wydarzenia. Jako, że traktuje życie, jako ciągłą okazję do nauki, teraz poza pracą najczęściej odbiera pouczające lekcje patrzenia z innej perspektywy od swoje pięcioletniej córki, Amelii.