Wizerunek Scrum Mastera – jak budować i dbać o swoją markę osobistą

A co ty tutaj w ogóle robisz? za co Ci płacą?
Jeśli spotkałeś się z takimi lub podobnymi pytaniami będąc Scrum Masterem i nie do końca byłeś w stanie w żołnierskich słowach przekazać odpowiedź swojemu rozmówcy to ten warsztat jest dla Ciebie.
O tym jak przeciwdziałać zjawisku złego rozumienia roli Scrum Mastera.
Jak zrobić aby w organizacji doceniano Twoją rolę i uznawano Twoją pracę jako wartościową. Ogólnie o budowaniu marki osobistej Scrum Mastera.

Podczas warsztatu skupimy się na tym jak mówić o swojej roli, w oparciu o wartości jakie dostarczasz. Wykonamy ćwiczenia w małych grupach i zastanowimy się jakie mierzalne rezultaty dostarczamy. Jako bonus kilka słów o prezentacji swojej marki na Linkedin – 25 ostatnich minut.

Bogumiła Kwiatkowska-Koterba

Bio

Bogumiła Kwiatkowska-Koterba - od ponad 5 lat mocno związana ze środowiskiem Agile, z powodzeniem działa nad rozwojem produktów mobilnych oraz webowych, wspomagając działanie zespołów deweloperskich jako Scrum Master. Realizacją projektów zajmuje się od czasów studenckich do dnia dzisiejszego obejmując różne role: przewodnicząca, specjalista ds. e-commerce, project manager itd. Aktywnie związana ze społecznością Agile Poznań. Uwielbia dzielić się wiedzą i doświadczeniem - m.in. ze studentami na WSB oraz podczas indywidualnych konsultacji. Hobbistycznie pomaga zmieniać ścieżkę zawodową oraz budować brandy osobiste. Po godzinach można ją spotkać zarówno na sali tanecznej jak i w studio fotograficznym.