Praktycznie Agile at scale (Meetup przy winie)

Skąd wziął się pomysł na skalowanie? kiedy ludzie podejmuję próbę skalowania? co warto wiedzieć o Safe, Nexus, Less? oraz jaka jest alternatywa dla skalowania?
Spotkamy się, aby podyskutować i odpowiedzieć sobie na powyższe pytania. Meetup nietypowo o godz. 21.00, w luźnej atmosferze, dlatego zachęcamy do zaopatrzenia się w ulubione napoje 🙂 (jak nazwa wydarzenia wskazuje). Znaczącą częścią wydarzenia będzie sesja Q&A abyśmy mogli jak najwięcej doświadczenia i treści uzyskać od naszego doświadczonego prelegenta. Pytania będziecie mogli dodawać do Slido (narzędzie, którego użyjemy) dzień przed meetupem oraz w trakcie jego. Link do slido oraz zoom zostanie udostępniony na meetup.

Hadrian Augustyn

Bio

Hadrian pomaga globalnym organizacjom w zarządzaniu ich długoterminowymi celami, ułatwianiu przekładania ich na działania operacyjne, a w szczególności w upraszczaniu trudów transformacji. Urodzony Kaszub, gdzie zawsze chętnie wraca. Powsinoga za chlebem, upodobał sobie niemiecką kulturę pracy. Koszmarny gaduła, więc nie liczcie na wiele czasu na pytania.